У Києві відбувся товариський поєдинок, в якому національна збірна України приймала команду Узбекистану. Підопічні Олега Блохіна в досить видовищній і атакуючій манері обіграли своїх суперників, подарувавши тим самим своєму тренеру перемогу в дебютному для нього поєдинку.
України - Узбекистан 2:0
Голи: Тимощук, 54, Воронін, 60
Україна: Дикань, Федецький, Кучер, Хачеріді, Шевчук, Тимощук (Кравченко), Гусєв (Назаренко, 71), Олійник (Кожанов, 46), Девіч (Селезньов, 59), Мілевський (Ротань, 46), Шевченко (Воронін, 46)
Узбекистан: Нестеров, Тухтаходжаєв (Філіпосян, 76), Джуран (Раджабов, 60), Мулажжонов, Хайдаров, Ахмедов, Андрєєв (Карімов, 79), Турсунов, Бікмаєв, Шадрін (Карпенко, 56), Шацьких (Тураєв, 71)
З явним наміром якнайкраще зарекомендувати себе перед новим тренером вийшли українці на поєдинок з Узбекистаном. З перших хвилин суперник був відділений від м'яча і займався тільки обороною власних воріт. Але зайве бажання підопічних Олега Блохіна забити призвело до того, що в тих моментах, коли простіше було б пробити по воротах жовто-сині перегинали із зайвими пасами.
Ближче до середини тайму ситуація на полі вирівнялася і узбеки створили кілька моментів біля воріт Андрія Диканя, немов доводячи, що не дарма є півфіналістом Кубка Азії-2011. Українці перестали пресингувати суперника на його половині поля і гостям вдалося відсунути гру від своїх воріт. Більше того, перший тайм завершився з рівною кількістю ударів по воротах, але азіати в два рази більше завдали пострілів у ствір воріт - чотири проти двох.
На другий тайм українці вийшли з трьома новими гравцями - Шевченко, Мілевського і Олійника замінили Воронін, Ротань та Кожанов - і, як і в першій половині гри, закрили суперника на його половині поля, геть позбавивши м'яча.
Але на цей раз активність підопічних Блохіна принесла свої плоди. Спочатку триходівку за участю Вороніна і Гусєва завершив Тимощук, потужно і точно пробивши у дотик після знижки, а через кілька хвилин відзначився кум Анатолія Андрій Воронін, який також у дотик відзначив своє повернення в головну команду країни. Обидва, до речі, дуже рідко вписують своє прізвище у графі авторів забитих голів у матчах збірної. Для Тимощука це тільки третій м'яч, в 104 матчах, включаючи і цей, а для Вороніна - 7 м'яч в 65 поєдинках.
Після пропущених м'ячів гра узбецької команди, яка й до цього виразністю не виділялася, втратила залишки своєї злагодженості, а українці мали ще кілька моментів збільшити рахунок.
Тим не менш, матч так і завершився, що дозволило Олегу Блохіну перемогою відзначити своє друге пришестя в головну команду України.
object width="500" height="349">