З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Головна » Новини Україна » Вода в річках далі піднімається. У західних областях оголошено штормове попередження
Вода в річках далі піднімається. У західних областях оголошено штормове попередження
Міністерство надзвичайних ситуацій оголосило штормове попередження для Львiвської, Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей. Про це повідомляє прес-служба відомства у середу.
17-19 березня на річках басейнів Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська області), річках Закарпаття і далі спостерігатиметься підвищення рівнів води на 0,5-1,5 метрів.
На річці Тисi на дiлянцi Тячiв-Вилок та в нижнiх течiях Латорицi i Боржави вода прибуватиме на 1-2 метра без негативних наслідків.
Зазначимо, нещодавно синоптики прогнозували весняне водопілля у низці регіонів України, а також сходження снігової лавини в Карпатах найближчим часом. Як повідомляв Український гідрометцентр, невдовзі очікується розвиток паводку з підйомами рівня води над поточними на гірських притоках Дністра, річках басейну Сяна на 0,5-1,5 м; на рівнинних притоках Дністра, Західному Бузі з притоками, у верхів'ї Прип'яті і на її притоках на 0,1-1 м.
Місцями можливе затоплення заплав, сільськогосподарських угідь, досягнення позначок затоплення окремих населених пунктів і господарських об'єктів у Ратнівському, Любешівському і Маневицькому районах Волині.
У Міністерстві надзвичайних ситуацій України ще наприкінці січня запевняли, що готові до можливих весняних повеней. "В Україні створено формування сил, яке готове реагувати на повені", - сказав директор департаменту управління рятувальними силами МНС. За його словами, у формування входять 46 тис 925 людей з МНС, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, а також 3320 одиниць техніки.
Нагадаємо, що востаннє повінь на Закарпатті спостерігалася у середині грудня минулого року. Через сильні опади у воді опинилися десятки сіл. Збитки від повені тоді досягли 61 млн грн, переважно це сума завданої стихією шкоди інфраструктурі області.