З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Культура » Виставка сценічного мистецтва - Віртуози української сцени

Виставка сценічного мистецтва - Віртуози української сцени

фото Виставка сценічного мистецтва - Віртуози української сцени
З нагоди Міжнародного дня театру відділи книгозберігання та літератури з мистецтва запрошують поринути у світ сценічного мистецтва, переглянувши виставку-сюрприз „Віртуози української сцени”.

    Існують на світі вартості, які ніколи не втрачають свого значення, тривають вічно і тому утримуються та передаються з покоління в покоління.

    Театр - це храм мистецтва, який надає нам духовну силу, що століттями відтворює, зберігає та підтримує правдивий портрет людських доль.

    Завдяки творчій праці, енергії, любові до своєї землі, корифеї української сцени з покоління в покоління передають традиції, здобутки, духовні скарби народу, ведуть глядача у світ добра, краси та любові. Серед них такі українські актори, як М. Кропивницький, М. Заньковецька, П. Саксаганський, М. Садовський, Б. Ступка - блискуча плеяда майстрів україн­ської сцени, які увійшли золотими літерами на скрижалі історії світо­вого мистецтва.

     Міжнародний день театру - свято, яке об'єднує не лише тих, хто працює у цій сфері, а й усіх хто любить це вічне мистецтво.

   Вагомим внеском працівників театрального мистецтва є зміцнення духовності українського народу, збагачення національної скарбниці сценічного мистецтва і гідне продовження традицій своїх видатних попередників.

   Обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка вітає своїх друзів та партнерів - колективи Івано-Франківських: академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І. Франка; обласного академічного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки; театру фольклору, народних свят і видовищ;  кафедри театрального і хореографічного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, та всіх працівників театрального мистецтва.

     Бажаємо Вам міцного здоров'я, творчого натхнення, численних    

шанувальників, завжди дивувати і втішати людські серця.

    А також запрошуємо всіх бажаючих до обласної бібліотеки переглянути книжкову виставку „Віртуози української сцени", де представлені книги та періодичні видання, які знайомлять з іменами тих, хто заклав основи театрального мистецтва, розвивав досягнення, множив творчі успіхи.
Категорія:Культура| Перегляд:983| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2023 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2023 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.