З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Новини Івано-Франківськ » Вишиванюк хоче забрати бідних жіночок з тротуару

Вишиванюк хоче забрати бідних жіночок з тротуару

фото Вишиванюк хоче забрати бідних жіночок з тротуару
Бюджетом передбачено 16 мільйонів гривень на створення заготівельних кооперативів у селах Івано-Франківської області. Про це повідомили на сьогоднішній колегії Івано-Франківської облдержадміністрації. Сума у 16 мільйонів гривень призначена для створення нових робочих місць для формування заготівельних кооперативів на селі.

Така інформація обурила голову ОДА Михайла Вишиванюка. Керівник області впевнений, що цих коштів вдосталь, аби забрати «бідних жіночок з тротуару» (йдеться про стихійну торгівлю – авт.) та дати їм робочі місця.

«І після цього ми кажемо що ми бідні? Хочу побачити скільки який район і сільрада використає ці кошти для створення нових робочих місць в плані заготівельних кооперативів», - говорить голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк.

Категорія:Новини Івано-Франківськ| Перегляд:457| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0
Теги (Ключові слова): бідні, Вишиванюк
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.