З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Новини Україна » ВІЛ-інфекція просто накриває Україну. 48 людей в добу.

ВІЛ-інфекція просто накриває Україну. 48 людей в добу.

фото ВІЛ-інфекція просто накриває Україну. 48 людей в добу.
Голова Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції / СНІД та іншим соціально небезпечним хворобам Міністерства охорони здоров'я України Світлана Черенько заявила, що в Україні щодня реєструють 48 випадків зараження ВІЛ-інфекцією.

"На жаль, Україна поки не може пишатися тим, що взяла поширення епідемії ВІЛ / СНІД під контроль. Щодня ми реєструємо 48 нових випадків ВІЛ-інфекції у молодих людей", повідомила Черенько на прес-конференції у Києві.

За її словами, з кожним роком кількість ВІЛ-інфікованих збільшується приблизно на 10%, і це свідчить про те, що заходи щодо зміни ризикованої поведінки молоді на більш безпечну наразі малоефективні. Також Черенько зазначила, що первинна профілактика ВІЛ / СНІДу сьогодні є одним із пріоритетних напрямків державної політики протидії ВІЛ / СНІДу.

За даними координатора системи ООН, постійного представника ПРООН в Україні Олів'є Адама, в Україні на обліку перебуває приблизно 167 [тисяч] ВІЛ-інфікованих, з них 33 тисячі – хворі на СНІД. "На жаль, то лиш верхівка айсберга. Ця статистика не відображає реальної ситуації, оскільки сім із десяти ВІЛ-позитивних людей не знають, що хворі", - зазначив він.

Як вважає Адам, в Україні реальна кількість ВІЛ-позитивних і хворих на СНІД може дорівнювати 360 тисячам, що становить приблизно 1,33% від кількості дорослого населення країни.

"Ці дані свідчать про те, що в Україні – найактивніша і найшвидша епідемія ВІЛ порівняно з іншими європейськими країнами. Також ми бачимо збільшення кількості й інших захворювань, що передаються статевим шляхом, і особливо це стосується молоді. Можна зробити висновок, що наша профілактика не працює", - вважає Адам.

На його думку, головними профілактичними заходами для припинення поширення ВІЛ / СНІД мають стати регулярне тестування на ВІЛ-інфекцію, а також використання презервативів при статевих контактах.

Нагадаємо, що згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, програми ООН з боротьби зі СНІДом та ЮНІСЕФ, в Україні зареєстровано від 160 до 190 тисяч людей, які потребують антиретровірусних ліків, а саме препаратів, що дають хворим можливість вести нормальний спосіб життя. Проте необхідні медикаменти отримують лише 10% з них.
Категорія:Новини Україна| Перегляд:612| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0
Теги (Ключові слова): інфекція, здоровя, ВІЛ, снід
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2024 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2024 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.