З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Віктор Балога пропонує повернути перехід на зимовий час
Міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога просить голову Верховної Ради Володимира Литвина ініціювати перегляд рішення парламенту про зміну порядку обчислення часу в Україні, яким було скасовано перехід на "зимовий" час.
"Сьогодні надходять численні звернення громадян, зокрема медичних фахівців, метеорологів, вчителів, в яких наголошується, що це рішення було прийнято без належного врахування пропозицій відповідних наукових працівників, фахівців та громадської думки. Міністр вважає, що рішення про встановлення на території Україні часу другого часового поясу з додаванням однієї години негативно вплине на життєдіяльність значної частини громадян України, завдасть шкоди здоров'ю людей, призведе до певних економічних втрат, спричинить звичайні людські життєві труднощі", - сказано в листі Балоги до спікера, повідомляє прес-служба МНС у вівторок.
Міністр зазначив, що це рішення особливо позначиться на мешканцях західних областей України, де в зимовий період, при збереженні встановленого порядку, світлий час доби буде наставати після 9-ї ранку.
Балога підкреслив, що науковці, зокрема Українського гідрометеорологічного центру, з огляду на географічне положення країни, вважають природним і виправданим з погляду здоров'я громадян та економічних інтересів держави другий часовий пояс, який найточніше відповідає астрономічному часу.
У листі голова МНС також звертає увагу на те, що переважна більшість фахівців схиляється до того, щоб відмовитися від практики тимчасових змін.
"Це слід зробити через перехід саме на "зимовий" час, скасувавши "літній", - вважає він.
Як повідомлялося, 20 вересня Верховна Рада прийняла постанову, згідно з якою Україна не буде переходити на "зимовий" час. "Верховна Рада постановляє встановити з 27 березня 2011 року на території Україні час другого часового поясу з додаванням однієї години", - сказано в ухваленому документі.