З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Новини світ » У Росії хочуть штрафувати за підключення до Wi-Fi без ідентифікації

У Росії хочуть штрафувати за підключення до Wi-Fi без ідентифікації

фото У Росії хочуть штрафувати за підключення до Wi-Fi без ідентифікації

У Росії за підключення до Wi-Fi-мереж без ідентифікації, з 2016 року хочуть встановити адміністративну відповідальність Відповідний законопроект підготовлений Міністерством зв'язку і масових комунікацій Росії,.

Цей законопроект, який Мінкомзв'язку Росії розробляє спільно із ФСБ Росії, МВС Росії та Мінекономрозвитку Росії, передбачає зобов'язати юридичних осіб та індивідуальних підприємців надавати безкоштовний доступ в інтернет в громадських місцях тільки при наявності договору з оператором зв'язку про ідентифікацію користувачів.

Згідно з документом, для індивідуальних підприємців штрафи повинні скласти від 5 тис. рублів до 50 тис. рублів, для юридичних осіб — від 100 тис. рублів до 200 тис. рублів.

Повторне порушення закону індивідуальними підприємцями каратиметься штрафом від 10 тис. рублів до 100 тис. рублів або дискваліфікацією на строк до трьох років, юридичними особами — штрафом від 200 тис. рублів до 300 тис. рублів.

Влітку 2014 року уряд зобов'язав операторів зв'язку в Росії попередньо ідентифікувати користувача за паспортом, перш ніж надати йому доступ до публічних точок бездротового Wi-Fi з'єднання.

Категорія:Новини світ| Перегляд:1779| Додав:Admin |Рейтинг:5.0/1
Теги (Ключові слова): Wi-Fi
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2019 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2019 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.