З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 2
Гостей: 2
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Новини світ » Тимошенко збирається пересунути кордон з Румунією

Тимошенко збирається пересунути кордон з Румунією

фото Тимошенко збирається  пересунути кордон з Румунією
Кандидат у президенти, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє у разі перемоги на президентських виборах добиватися перегляду межі спірного кордону в Чорному морі між Україною і Румунією. Про це вона заявила під час сьогоднішньої зустрічі з громадськістю Тернополя.

«Я не розділяю реляцій, що все було добре і досягнута стабільність і розуміння в цьому питанні. Шельф Чорного моря – це наша економічна незалежність і наша політична незалежність, це потужність і конкурентоспроможність нашої держави. Тому я буду жорстко проводити роботу, щоб повернути справедливість. І те, що було несправедливо по відношенню до України, повинно бути переглянуто», – зазначила Тимошенко.

Вона виразила переконання, що у разі розробки шельфу Чорного моря Україна зможе забезпечити себе власною нафтою і газом на сотні років. «При глибокому бурінні – понад 2 тисячі метрів - ми зможемо дістатися до тих потоків, які дадуть нам можливість з більшої частини світу гкачати нафту і газ, так рельєф побудований. Це знають учені і корпорації, які займаються видобутком нафти», – стверджує Тимошенко, яку цитує «УНІАН».

Як повідомляв ForUm, 3 лютого 2009 року Міжнародний суд ООН у Гаазі виніс постанову, в якій зазначив, що о. Зміїний не може вважатися частиною прибережної лінії України у визначенні серединної лінії при делімітації континентального шельфу і виняткової економічної зони. Міжнародний суд ООН також вирішив не враховувати диспаритет у довжині прибережної лінії України і Румунії в Чорному морі при делімітації континентального шельфу і виняткової економічної зони.

Справа про делімітацію континентального шельфу і виняткові економічні зони України і Румунії в Чорному морі була в суді за ініціативою Бухареста з 2004 року. 16 травня 2006 року Україна подала до Міжнародного суду ООН контр-меморандум.

Нагадаємо, острів Зміїний є територією України, що закріплено в договорі про добросусідство і співпрацю між Україною і Румунією 1997 року.
Категорія:Новини світ| Перегляд:802| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0
Теги (Ключові слова): Україна, румунія, Тимошенко, кордони
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.