З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Новини Івано-Франківськ » «Прикарпатський бальзам» визнаний кращим.

«Прикарпатський бальзам» визнаний кращим.

фото «Прикарпатський бальзам» визнаний кращим.
20 серпня 2013 року до 22-ої Річниці Незалежності в Експоцентрі України традиційно відкрилась загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна". У церемонії урочистого відкриття взяв участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Сень Олександр Васильович. Близько 800 експонентів з 18 областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя взяли участь у цій унікальній і неповторній події.


На виставкових площах більше 8 тис. м2 було представлено економічний, науковий, промисловий, культурний потенціал регіонів України, а також наукові розробки, інвестиційні проекти та високотехнологічну продукцію численних виробників та підприємств країни.

Регіональна експозиція Івано-Франківської області була представлена продукцією таких підприємств: ТОВ "Електролюкс Україна", ТОВ "Промприлад", ПАТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод", ПрАТ "Олпол", ТОВ "Дизайн-студія М. Волосовської"; ТОВ "Таркетт Вінісін", ТОВ "Синтра", ТОВ "Івано-Франківське обласне ДО спиртової та лікеро-горілчаної промисловості"; ПАТ "Івано-Франківський хлібокомбінат", ПАТ" Івано-Франківський м’ясокомбінат", ПАТ "Чиста Флора". Крім того, проводилися майстер-класи з художньої вишивки, бісероплетіння та писанкарства за участю народних майстрів Г. Яцинович, О. Белегай, С. Стадник. Концертна програма ансамблю «Троїсті музики» сприяла презентації культурних та музичних надбань Прикарпаття.

Івано-Франківщина – один з найпопулярніших туристичних регіонів Європи. 10 курортних місцевостей пропонують різноманітні види відпочинку: гірськолижний, пішохідний, водний, велосипедний та кінний туризм, дельта- і парапланеризм, скелелазіння та культурно-пізнавальний туризм. З метою ознайомлення учасників та відвідувачів виставки з ключовими туристичними об’єктами Прикарпаття працівники управління зовнішніх економічних зв’язків і туризму Івано-Франківської облдержадміністрації представляли рекреаційний потенціал області та активно поширювали інформацію про туристичні центри-міста Івано-Франківськ, Яремче і Коломию. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з художніми промислами майстрів регіону: мистецькими виробами різьбярів та ткачів, українською вишиванкою ручної роботи, традиційною гуцульською писанкою і багатьма іншими.

За результатами ярмарку було вручено 46 дипломів учасника виставки підприємствам та організаціям області, а серед переможців конкурсу-виставки "Кращий вітчизняний товар 2013 року" в номінації "Виробництво лікеро-горілчаних виробів", товар "Прикарпатський бальзам" нагороджено ТОВ "Станіславська торгова компанія".
Категорія:Новини Івано-Франківськ| Перегляд:781| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.