З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Головна » Культура » Опра Уїнфрі завершила своє 25-річне ток-шоу
Опра Уїнфрі завершила своє 25-річне ток-шоу
Одна з найвпливовіших персон у світі американка Опра Уїнфрі завершила 25 травня своє 25-річне однойменне телешоу Oprah Winfrey Show на каналі ABC прощанням зі своїми глядачами, повідомляє РИА "Новости".
"Моє останнє шоу - це спасибі всім вам... Ви впустили мене в свої будинки, ви дозволили мені розмовляти з вами - дякую вам за це", - звернулася шоу-діва до своєї 70-мільйонної аудиторії в майже 150 країнах світу. Такою була імперія Опри Уїнфрі, що згуртувала своїх глядачів щирою інтонацією розмови.
Вперше в студії було лише одне біле крісло - для телеведучої, яка, втім, не сіла в нього. Її співрозмовниками стали мільйони телеглядачів, що припали до екрану, аби попрощатися з Опрою.
Останнє шоу стало ретроспективою щоденних зустрічей з Уїнфрі та її гостями. У білому шкіряному кріслі навпроти чорношкірої ведучої сиділи великі і знамениті - президенти США, включаючи Барака Обаму, Майкл Джексон, Майк Тайсон, Уїтні Х'юстон, Сара Пейлін, але ще більша кількість - звичайні американці зі своїми історіями, проблемами, трагедіями і рецептами щастя.
Саме ці прості герої виникали 25 травня на екрані студії з цифрою 25 - жінка, що втратила обличчя в автокатастрофі, американка, яка вирішила стати матір'ю попри те, що втратила руки й ноги, лікар, яка закликала людей до відповіді за створювану ними ауру.
Гості Опри протягом чверті століття відкрито розмовляли з нею про кохання і смерть, про страхи і надії, про красу і потворність та про те, про що Америка до неї відкрито не говорила вголос. "Не телефонуй мені з четвертої до п'ятої", - частенько просили американці, які відводили годину життя тільки на зустріч з Опрою.
Вона намагалася зрозуміти їхні біди і закликати до розуміння і милосердя інших - можливо, в цьому і був секрет успіху телезірки, яку ЗМІ називали більш впливовою, аніж Папа Римський і президент США.
"Не втрачайте часу, любіть життя... Ви можете допомогти людям, вислухати, змінити чиєсь життя або своє", - повчала у прощальному слові Опра.
Вона не приховувала сліз, прощаючись зі студією ABC і своїми останніми гостями, які аплодували стоячи, і не забула потиснути на прощання руки скромним студійним співробітникам, що забезпечували запис останнього шоу Опри Уїнфрі. На завершення шоу Уїнфрі спустилася в зал, щоб потиснути руки глядачам, які сиділи там.
Проте Опра не йде з ефіру назовсім - вона запустила власний кабельний канал Oprah Winfrey Network.
Ім'я Опри Уїнфрі в Америці давно вже стало легендою - і як найпопулярнішої телеведучої ток-шоу, і як найвпливовішої жінки у шоу-бізнесі, і як найбагатшої афроамериканки - її особистий статок у 2010 році оцінювався в 2 мільярди 700 тисяч доларів.
Перший випуск ток-шоу Опри вийшов у ефір 8 вересня 1986 року, і відтоді в американському телеефірі пройшло 4500 епізодів. Він став найбільш високорейтинговим ток-шоу в історії телебачення: щотижня його переглядали 42 млн осіб в більш ніж 150 країнах.
Найбільш екстравагантний епізод за всю історію шоу трапився 2004 року, коли Опра оголосила, що всі гості в студії, всі 276 осіб, отримають по новій машині Pontiac. Вартість автомобілів сягала 7 мільйонів доларів, і їх Опрі подарував завод GM.
Вплив Опри на думки і смаки середніх американців важко переоцінити. Все, що вона рекомендує, негайно розкуповується. Так, завдяки Опрі кілька років тому в CША стала бестселером "Анна Кареніна" Толстого. Просто Опра порекомендувала роман у рамках свого книжкового клубу, і як по команді всі домогосподарки Америки почали вникати у подробиці життя російських аристократів.
У 2007 році вона пожертвувала 40 мільйонів доларів на створення школи для бідних дівчаток в Південній Африці. Вона зібрала кошти для відкриття ще 60 шкіл в 13 країнах.
Опра Уїнфрі вперше взяла участь у політичному житті, коли Барак Обама висунув свою кандидатуру на пост президента. Тоді вона використовувала свій зоряний статус і виступила на його підтримку. "Я особисто вірю в Барака Обаму і в те, що він може багато чого зробити для Америки", - сказала вона тоді.
Під час прощального шоу на честь Опри, що пройшло у Чикаго, про безмежний вплив цієї жінки найкраще висловилася співачка Мадонна. Вона зі сцени прямо заявила: "Опра - це жінка, яка сама викувала свою кар'єру і перебувала на вершині 25 років поспіль, заохочуючи людей мріяти і йти слідом за своєю мрією, читати книги, ставити питання і здобувати освіту - незважаючи на статус і соціальний стан".