З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові облдержадміністрації Василю Горбалю, передає "Інтерфакс-Україна".
"За" відповідний проект рішення в середу в режимі таємного голосування проголосували 66 з 87 депутатів, що взяли участь у голосуванні.
10 депутатів голосували проти такого рішення, 8 - утрималися, а три бюлетені визнані недійсними.
У процесі обговорення про включення цього питання до порядку денного два депутати від БЮТ - Іван Білак та Михайло Сендак висловилися проти, за що були виключені з фракції.
Лідер фракції БЮТ в обласній раді Іван Стецькович озвучив головні претензії до Горбаля - він до цього часу залишається депутатом Верховної Ради.
"Учора картка Горбаля активно голосувала у парламенті, зокрема, й проти проекту про мораторій на підвищення цін на газ для населення. Водночас, сам Горбаль перебував у Львові і брав участь в обговоренні проекту бюджету на 2011 рік. Це є прямим порушенням Конституції "- сказав лідер фракції БЮТ.
Львівський БЮТ звинувачує Горбаля і в тому, що в області погіршилася соціально-економічна ситуація. Зокрема, йому закидають зростання заборгованості по зарплаті і зростання цін.
Крім того, лідер обласної організації ВО "Батьківщина", заступник голови Львівської облради Роман Ілик заявив журналістам, що мова йде не персонально про Горбаля, а про те, щоб вотум недовіри "став сигналом для президента України про те, що Львівська область не поділяє його політику, не сприймає його методи управління і вимагає переглянути бачення розвитку держави і регіону ".
Сам Горбаль заявив перед голосуванням журналістам, що не боїться, що облрада висловить йому недовіру. "Недовіра має під собою суто політичні мотиви, а рішення про відставку приймає особисто президент України", - сказав він.
У травні поточного року Львівська облрада вже розглядала питання про недовіру Горбалю, але тоді "за" проект більшість депутатів не проголосували - 58 голосів при мінімально необхідному 61 голосі "за".
Зазначимо, у квітні "Свобода" ініціювала відставку Василя Горбаля за участь у голосуванні щодо ратифікації "харківських угод".