З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Культура » Коломиянам презентували роман «Як снитьс жито»

Коломиянам презентували роман «Як снитьс жито»

фото Коломиянам презентували роман «Як снитьс жито»
Днями, в Коломиї відбулася зустріч з письменником, журналістом, відомим громадським діячем Дмитром Захаруком, який завітав до писанкового міста з презентацією своїх творчих доробків. Нещодавно вийшов друком роман «Як сниться жито» та збірка оповідань «Мірка». Автор переконаний, що тема боротьби українського народу за Україну та людські стосунки у складних життєвих ситуаціях дуже актуальна у наш час.

В основу роману «Як сниться жито» покладено однойменний вірш. Написаний твір про життя родини, в якій чоловіки загинули на різних фронтах, а жінка – українська мати гідно сприйняла страшний виклик долі та намагалася до кінця зберегти  в своїй душі любов до Бога та України. Роман легкий в прочитанні та доступний в розумінні для всіх вікових категорій, переконує автор.

 «Він по-перше, підносить моральні критерії. Це боротьба добра зі злом, це порядність і зрадництво, це проблема моральної «машкари» та справжності людини і стрижня людського і те, що на жаль втрачається відданість нації і патріотизму», – наголошує Д. Захарук.

Роман носить атобіографічний характер і чимало сцен автор описав з свого власного дитинства, яке пройшло в покутському селі. На думку критиків, Дмитро Захарук вдало поєднав сюжетні лінії і зумів закцентувати читача на головному – моральності та патріотизмі.

 «Захарукове слово гостре, публіцистичне, з рештою, як красне письменство, актуальне. І я дума,ю воно буде актуальне не тільки сьогодні, а й найближчі десятки років, оскільки воно піднімає теми, які досі болять у нас всіх, болять українському суспільству. Теми національно-визвольних змагань і весь той період який був в нашій історії як наслідки», – переконаний письменник, лауреат Шевченківської премії  Михайло Андрусяк.

На разі автор працює над продовженням роману, друга частина за його словами буде не менш цікавою. Коломияни ж потішили гостя приємною несподіванкою слова вірша «Як сниться жито» місцевий композитор Іван Николайчук поклав на музику та прочитанням студентами уривку з роману.
 

Оксана Островська

Всі зображення до публікації Коломиянам презентували роман «Як снитьс жито»
Категорія:Культура| Перегляд:1000| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0
Теги (Ключові слова): презентація книги, як сниться жито, Оксана Островська
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2023 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2023 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.