З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Як повідомив цього тижня керівник КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина, згідно з попередженням енергетиків, від електроживлення водонасосну станцію другого підйому мали відключити ще 29 листопада. Щоб запобігти цьому, підприємство мало погасити свою заборгованість у розмірі 1 млн 290 тис. грн. Оскільки до вказаної дати цього зроблено не було, від струму було відключено адміністративне приміщення підприємств. Це створило серйозні проблеми і для працівників (наприклад, для того щоб видрукувати і своєчасно, до 8 грудня, рознести рахунки споживачам за листопад, вони брали роботу додому), так і для калушан, які не могли отримати потрібні їм довідки, провести звірку тощо.
Електропостачання відновили лише цього понеділка, 12 грудня, і дали підприємству тиждень часу для погашення боргу. За словами Ігоря Яковини, вже з початку цього тижня Калуш міг залишитися без води, але завдяки втручанню міського голови Ігоря Насалика та голови ОДА Михайла Вишиванюка енергетики погодилися зачекати до 20 грудня. В резерві залишилося кілька днів і, якщо за цей час не буде знайдено ефективного рішення, напередодні свят у Калуші може виникнути надзвичайна ситуація з водо- і теплопостачанням (без підживлення водою тепло можна постачати всього два-три дні) з непередбачуваними наслідками.
Найбільший споживач послуг КП «Водотеплосервіс» — населення (його частка становить 85%), за словами Ігоря Яковини нарощує заборгованість перед підприємством. Так, станом на 1 грудня за послуги з водопостачання і водовідведення, спожиті у жовтні, калушани розрахувалися на 92%. За опалення — на 103% (це мало, оскільки нарахування за жовтень були незначними, але при цьому попередня заборгованість практично не погашалася). Станом на 1 грудня калушани боргують за водопостачання 2,654 млн грн, за водовідведення — 1,306 млн грн, за теплопостачання — 7,5 млн грн.
На сьогодні існує лише один вихід, щоб уникнути відключення виробничих потужностей підприємства від електропостачання — поліпшення рівня оплати населенням та погашення боргів.