З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 2
Гостей: 2
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Цікаві події » Японець з павутини зробив струни для скрипки

Японець з павутини зробив струни для скрипки

фото Японець з павутини зробив струни для скрипки
Японець Осакі зробив із павутини струни для скрипки. Для отримання волокон винахідник використав 300 самок павуків окремого виду.

Виготовляючи скрипкову струну, дослідник сплітав із 3-5 тисяч окремих волокон жилу, в якій волокна орієнтовані в одному напрямку.

Кожна струна потім складалася з трьох таких жил, які запліталися навпроти. Як виявилося, павутинні струни міцніші до розриву, ніж нейлонові з алюмінієвим напиленням.

Дослідження за допомогою електронного мікроскопа показали, що павутинні струни мають у розрізі абсолютно круглий профіль.

Винахідник вважає, що саме ця властивість павутинних струн надає їм міцності і унікальних акустичних властивостей. А критики вважають їх звучання м’яким і глибоким, яке бентежить серце.
Категорія:Цікаві події| Перегляд:662| Додав:ivanka |Рейтинг:5.0/1

Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2018 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2018 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.