З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Культура » Івано-Франківський облмуздрамтеатр готує прем’єри

Івано-Франківський облмуздрамтеатр готує прем’єри

фото Івано-Франківський облмуздрамтеатр готує прем’єри
У Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Франка тривають ремонтні роботи. Але творчий колектив театру обіцяє вже незабаром представити декілька прем’єр.

„У зв’язку із відзначенням 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, ми задекларували, що усі наші прем’єри і нові постановки будуть виключно українськими. Тому цей сезон в театрі ми так і називаємо „Український контекст”, адже представимо кращі зразки української класики, сучасної літератури, тощо”, – розповідає директор театру Ростислав Держипільський.

У театрі триває робота над двома постановками, у яких стовідсотково задіяний творчий колектив.

Так на середину листопада у театрі планують представити оперету „Шаріка”, у якій задіяні молодь і старше покоління акторів, оркестр і балет.
„Прем’єру ми хочемо приурочити до сумної дати. 12-13 листопада виповниться 70 років з часу прем’єри у Івано-Франківську „Шаріки”. Тоді, у 1943 році, під час вистави були розстріляні і глядачі, і частина акторів.

Ми хочемо провести велике віче та службу Божу, за участю усіх конфесій на тому місці, де це трапилося, а ввечері представити прем’єру. Бо, які б не були сумні сторінки в історії нашої нації, нам треба їх переборювати, переживати, відмолювати”, – каже Ростислав Держипільський, який і є режисером „Шаріки”.

Паралельно в театрі триває робота над виставою „У неділю рано зілля копала”, за повістю Ольги Кобилянської (режисер Орест Пастух). Її прем’єра планується на грудень.
А потім колектив театру розпочне працювати над виставою „Назар Стодоля”, яка буде безпосередньо приурочена до відзначення 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.
Категорія:Культура| Перегляд:1141| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2023 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2023 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.