З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Головна » Новини світ » Дольче і Ґаббану можуть засудити за несплату податків
Дольче і Ґаббану можуть засудити за несплату податків
Знаменитий дизайнерський дует Доменіко Дольче і Стефано Ґаббана можуть постати перед судом за звинуваченням в ухиленні від сплати податків. Найближчим часом стане відомо, чи буде порушено кримінальну справу у зв'язку з обставинами, що розкрилися ще в 2008 році. Якщо буде зібрано достатньо доказів проти італійських дизайнерів, то їм загрожує від п'яти до семи років тюремного ув'язнення, передає ТСН.
Раніше повідомлялося, що як фігуранти у справі проходять ще п'ятеро людей. За наявними даними, вони брали участь у створенні офшорної компанії стилістів у Люксембурзі, де реєструвалися доходи, які не оподатковуються в Італії.
Всього вивести за межі країни вдалося майже 1 млрд євро, приблизно по 420 млн на кожного зі стилістів. Крім того, модельєрів звинувачують у передачі своїх активів люксембурзькій компанії за вартістю, набагато нижчою за ринкову.
Фірма Dolce & Gabbana з'явилася на світ в 1985 році і досить швидко зробила собі ім'я в модній індустрії. У цей час імперія D&G налічує 17 фабрик, три тисячі працівників і більше сотні бутиків у всіх куточках планети.
Додамо також, останнім часом в Італійській Республіці була посилена боротьба з ухиленням від сплати податків. Уряд країни прагне збільшити надходження до бюджету. Зараз Італія в складній економічній ситуації, обсяг держборгу країни становить 115,8% ВВП. Як один із заходів економії бюджетних коштів уряд заморозив зарплати службовцям бюджетної сфери на чотири роки, так само було скорочено зарплати чиновників вищого рангу і обмежено кількість нових ставок у держапараті.
Зауважимо, у 2008 році Дольче і Ґаббана посіли 3-тє місце в рейтингу найкращих дизайнерів одягу, що здивували світ моди яскравими колекціями і змусили суспільство говорити про себе.