З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 4
Гостей: 4
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Цікаві події » Директор ТК "Буковель" став читачем ОУНБ ім.І.Франка,

Директор ТК "Буковель" став читачем ОУНБ ім.І.Франка,

фото Директор ТК "Буковель" став читачем ОУНБ ім.І.Франка,
Олександр Шевченко, депутат обласної ради та директор ТК "Буковель", відвідав Івано-Франківську обласну універсальну бібліотеку ім. І.Франка, де привітав працівників бібліотеки з Міжнародним жіночим днем 8 березня, подарував книги українських авторів та став читачем бібліотеки, отримавши читацький квиток та пообіцяв частіше навідуватись в бібліотеку з новими подарунками.
Директор бібліотеки Людмила Василівна Бабій провела екскурсію бібліотекою для гостей, ознайомила із здобутками бібліотеки та поросила допомогти вирішити нагальні проблеми закладу, зокрема допомогти із закупівлею нових книг та з впровадженням комп’ютерних технологій в бібліотеці.
"Я приємно вражений побаченим та кваліфікацією працівників. Мені приємно стати читачем цієї бібліотеки, а як депутат обласної ради, я прикладу всіх зусиль, щоб в подальшому допомагати даному закладу", - сказав Олександр Шевченко після отримання читацького квитка.
Категорія:Цікаві події| Перегляд:812| Додав:ivanka |Рейтинг:0.0/0

Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2018 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2018 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.