З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
Де обіцяна дешева гречка хоче запитати в Азарова Джарти
Голова Ради міністрів Автономної республіки Крим Василь Джарти заявляє, що китайська гречка на прилавках кримських магазинів продається в українській розфасовці, чому її не одразу вдається розпізнати.
Як повідомляє газета "Тиждень", під час засідання уряду автономії, Джарти висловив незадоволеність тим, що закупівлею китайської гречки займається якась комерційна структура.
"Купує незрозуміла структура за незрозумілі кошти за незрозумілою ціною незрозумілої якості, фасують її незрозуміло де. Більш того, розуміють, що наша ментальність така, що не хочуть її люди їсти, фасують в українську фасовку. Люди дізнаються про це тільки тоді, коли зварять, а від неї мамалига одна залишається", - заявив Джарти.
Крім того він зазначив, що автономія не може контролювати ціну на крупу.
"Купує комерційна структура, гроші тому недержавні, і реалізує тут за дорученням Кабінету міністрів з недержавної і некомунальної мережі, тобто "хороший бізнес" - купив за ціною і з населення витягають кошти. Потрібно до Азарова звернутися та сказати: Микола Янович, де дешева гречка, яку ви обіцяли? І чому не держава купує, а комерційна структура? І хай прем'єр-міністр відповість на це питання", - зазначив кримський прем'єр.
Постійний представник президента України в Криму Володимир Яцуба, який був присутній на засіданні, повідомив, що реальна вартість гречки в автономії складає 22 гривни. "На центральному ринку, я спеціально їздив, - 22 гривни, вже три тижні тримається", - додав він.
Зазначимо, що китайську гречку закупила скандально відома компанія "Хліб Інвестбуд". Її голова Роберт Бровді заявляв, що компанія буде продавати цей продукт в Україні собі у збиток. При цьому раніше повідомлялося, що поставки гречки з Китаю до України можуть допомогти компанії "Хліб Інвестбуд" заробити близько 20 мільйонів доларів.
Україна і Китай підписали контракт про постачання гречки в Україну. У відповідності до цієї угоди, першу партію законтрактованої гречки було відправлено з Китаю 11 березня 2011 року судном MSC BERYL.
27 квітня до України прибула перша партія китайської гречки в обсязі 500 тонн. 4 травня у Одеський порт зайшло судно "Саманта", що доставило з Китаю другу партію гречки - близько 500 т.
Нагадаємо, що через дефіцит гречки в Україні на неї зросли ціни на 300%.