З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід
Головна » Економіка » ДАІ хоче перепродавати круті номери.

ДАІ хоче перепродавати круті номери.

фото ДАІ хоче перепродавати круті номери.
Державтоінспекція України вирішила не утилізувати ексклюзивні номерні знаки, а продавати їх наступному власникові. Порядок реалізації обговорений в проекті наказу МВС, підготовленому Державтоінспекцією.

 Як повідомляє auto.mail.ru, якщо власник "крутого" номера вирішив від нього відмовитися, ДАІ може повторно продати його новому автомобілісту.

Це можливо лише в тому випадку, якщо номери були здані в ДАІ без заяви власника про їх зберігання.

Номери підлягають утилізації, після чого ДАІ може знову продати точно таку ж комбінацію символів новому власнику.

Відзначимо, що "круті" номери - це таблички з комбінаціями цифр від 0001 до 0009. Чи торкнеться таке нововведення іменних номерів, в ДАІ не уточнили.

Правоохоронці нагадують, що звичайні номерні знаки також підлягають повторній реалізації, новий власник транспортного засобу може залишити їх від попереднього господаря, або переважити зі старого автомобіля на новий. При цьому вартість послуги буде дешевше на 20-30%.

У "Свободі" хочуть скасувати податок з доходів фізосіб від продажу легкових машин

Тим часом, народні депутати пропонують змінити процедуру оподаткування доходу, отриманого з продажу транспортних засобів в Україні.

На даному етапі при першому продажі транспортного засобу протягом року отриманий дохід податком не обкладається. Втім, починаючи з другої операції фізособи зобов'язані сплачувати податок, така діяльність прирівнюється до ведення бізнесу. На думку влади, це мінімізує діяльність так званих перекупників, а також поповнює бюджет.

Іншої думки депутат від "Свободи" Ігор Мірошниченко. Він подав на розгляд законопроект, що передбачає внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування податку з доходів фізичних осіб від продажу легкових транспортних засобів.

Депутат упевнений, що податок не варто брати в тому випадку, якщо автомобіль продається за ціною нижче придбаного. На думку Мірошниченка, кожен громадянин може зіткнутися з обставинами, що вимушують продати автомобіль кілька разів на рік. Саме тому варто скасувати оподаткування доходів при будь-якій кількості угод.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з початку 2013 року запроваджено видачу свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу без попередньої видачі тимчасових реєстраційних талонів власникам транспортних засобів.
Категорія:Економіка| Перегляд:802| Додав:Admin |Рейтинг:0.0/0
Теги (Ключові слова): Авто, ДАІ
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.