З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
З 04-09 вересня 2011 р. з навчальним візитом у Нижньо-Сілезькому воєводстві (Польща) перебувала делегація представників головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва, туристично-інформаційних центрів та власників садиб сільського зеленого туризму області.
Під час візиту в м. Вроцлав делегація ознайомилась з планом діяльності та основними досягненнями спеціалізованої установи – Національної мережі сільських територій, створеної за підтримки коштів Європейського аграрного фонду для розвитку сільських територій; з організацією діяльності пунктів туристичної інформації у воєводстві та реалізовані проекти Нижньосілезької туристичної організації. Окремий день був присвячений презентації туристичного потенціалу м. Дзерджонюв та ознайомленню з агротуристичними господарствами навколишніх територій. Учасникам візиту розповіли про особливості провадження агротуризму, земельну, соціальну та податкову політику органів місцевого самоврядування воєводства та допомогу ЄС в реалізації окремих проектів, пов’язаних з розвитком інфраструктури та збереженням довкілля. Додатково делегація Івано-Франківщини ознайомилась з діяльністю гірськолижного комплексу Чарна Гура.
На третій день навчального візиту учасники зустрілися з представниками влади міст Пєшице та Белява, котрі презентували туристичні принади відповідних територій та стратегії розвитку туризму в найближчій перспективі. 08 вересня продовжились ознайомчі поїздки по агротуристичних господарствах Клодзького повіту.
Додатковими туристичними атракціями, які забезпечують розвиток агротуризму в регіоні, є Совині та Столові гірські пасма Судетських гір, музей історії паперу у м. Дужнікі Здруй, екомузей «Шляхом зникаючих професій» у м. Кудова Здруй, національний природний парк «Столові гори», унікальна історична забудова центрів маленьких містечок та їх добре збережена сакральна архітектура.
Поїздка організована у рамках проекту МЗС Республіки Польща «Почни свій бізнес на селі. Позааграрна підприємницька діяльність задля добробуту українських селян (агротуризм)».