З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся
info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua
У світі 210 млн людей (3% населення Землі) вживають наркотики. З них 47 млн припадає на країни Латинської Америки.
Про це повідомив глава представництва Світової організації охорони здоров'я в Мексиці Філіп Ламі на III Латиноамериканській конференції з антинаркотичної політики, передає УНІАН.
Ламі зазначив, що в Мексиці кількість наркоманів досягла 1,2 мільйона. осіб За його словами, середній вік, коли людина залучається до наркотиків, становить за статистикою 12-17 років.
Національний комісар Мексики з протидії наркоманії Карлос Тена Тамайо заявив, що поширення наркотиків стало однією з найсерйозніших проблем, які загрожують існуванню і розвитку людства: "Наркотики загрожують державній безпеці і світу в цілому, підриваючи здоров'я людей і розкладаючи їх морально. Нині поширення наркотичних засобів стало глобальною проблемою, яка загрожує існуванню і розвитку людства".
Комісар, зокрема, висловився проти легалізації наркотиків. На його думку, легалізація призведе до посилення наркоторгівлі і зростання організованої злочинності.
Раніше чимало політиків з країн Латинської Америки, зокрема колишні президенти Колумбії, Мексики і Бразилії, а також Глобальна комісія ООН з антинаркотичної політики висловлювалися за легалізацію ряду наркотиків, вважаючи, що це допоможе зменшити злочинність у регіоні.
У 2009 році президент Мексики Феліпе Кальдерон підписав закон, що дозволяє зберігати невелику кількість наркотиків.
Згідно з ним, дозволені зберігання і транспортування 2 грамів опію, 50 міліграм героїну, 5 грамів марихуани, 500 міліграм кокаїну, 40 міліграм метамфітамінов і 0,015 міліграм ЛСД, а кримінального переслідування зазнають тільки ті, у яких виявлені наркотики вище встановлених норм.
Затриманим з наркотиками для "особистого користування" пропонується добровільне і безкоштовне лікування від наркотичної залежності. Для тих, хто спіймався з наркотиками тричі, лікування стає примусовим.
Нагадаємо, раніше солдати мексиканської армії під час проведення операції проти місцевої наркомафії, виявили найбільшу плантацію марихуани в історії країни.