З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 3
Гостей: 3
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

ЗПУЄ Україна

Каталог підприємств » Домівка » Газо- / електропостачання
ЗПУЄ Україна "ЗПУЄ Україна" (ZPUE UKRAINE) - спільна польсько-українська компанія, яка входить до структури групи "ZPUE Холдинг".

Коротко про холдинг ZPUE S.A.
ZPUE S.A. - Найбільший в Польщі один з найбільших в Європі виробників блочних трансформаторних підстанцій, розподільчих пристроїв ВН і НН, кабельних з'єднань та енергетичних конструкцій. Основна діяльність холдингу - виробництво блочних трансформаторних підстанцій, низько-і високовольтного обладнанняя (до 35 кВ). Також, група "ZPUE Холдинг" виробляє високоякісні корпуси кабельних збірок з термоусаджувального поліефіру, підсиленого скловолокном.

Все обладнання комплектується на базі виробів закордонних і вітчизняних виробників. Широка гамма виробів не обмежується типовими рішеннями, а включає також нетрадиційне виготовлення підстанцій, до яких можна віднести: щоглові, двоповерхові, а також нестандартне проектування та виготовлення обладнання відповідно до індивідуальних потреб клієнтів.

Якість підтверджена часом
Працюючи вже більше 25 років, компанія завоювала стійкі позиції на ринку Польщі - 70% його потреби виготовляється на даному заводі.
Високий рівень продукції підтверджується рядом сертифікатів, виданих відомими інститутами, а також численними нагородами і медалями.

Партнерство
Компанія "ЗПУЕ Україна" завжди відкрита до нових ділових контактів та запрошує Вас для довгострокового і плідного співробітництва.

Категорія: Газо- / електропостачання
(342) 50 49 19
вул. Хіміків, 18
office.ua@zpue.com
http://www.zpue.com.ua
Переглядів: 700 | (13.03.2014)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2022 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2022 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.