З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

Варта пейнтбол Івано-Франківськ

Каталог підприємств » Відпочинок і розваги » Відпочинок за містом
Варта пейнтбол Івано-Франківськ Нарешті і в Івано-Франківську з'явився пейнтбольний клуб тактичного спрямування! Ви запитаєте чим ми відрізняємось від інших Не тактичних клубів? Відповідь дуже проста і скориставшись нашими послугами ви самі її для себе отримаєте!
Пейнтбол в Івано-Франківську для нас це не бізнес, а перед усім хороший відпочиннок на природі від буденності, спосіб відпочити морально, випробувати себе на міцність, пейнтбол для нас це стиль життя, тому ми знаємо толк в цій справі, ми її любимо і найперше що хочемо зробити, це поділитись позитивними враженнями які дарує цей новий, імпортний для нас, вид відпочинку.
Категорія: Відпочинок за містом
+38 (050) 762-76-26
reptar@mail.ru
http://varta.if.ua/
Переглядів: 994 | (26.04.2012)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.