З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 3
Гостей: 3
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

ТзОВ "Українські навігаційні системи"

Каталог підприємств » Мультимедіа » Програмне забезпечення
Компанія "Українські навігаційні системи» є єдиною компанією в Україні, яка розробила на професійному рівні програмно-апаратний комплекс спостереження за віддаленими мобільними об'єктами і контролю над ними. Програмно-апаратний комплекс поєднує в собі можливість вирішення широкого спектру завдань, простоту використання та надійність при безпрецедентно низькій вартості для кінцевого користувача.

Вся продукція сертифікована і відповідає світовим стандартам, а також багато в чому перевищує якість і функціональність наявних на ринку Україні аналогів.

Завдяки об'єднанню в одній особі виробника і постачальника послуг, ціна продукції на 50-60% нижче, ніж існуючі аналоги для споживача. Ми представляємо гнучку систему з необмеженими можливостями доопрацювання обладнання та програмного забезпечення під специфічні потреби замовника. Комплекс повністю сумісний з устаткуванням провідних світових виробників.
Категорія: Програмне забезпечення
(0342) 54-27-12; (094) 92-38-712
AY@ukrnavi.com
Переглядів: 631 | (31.01.2012)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.