З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

ТОВ ВЕП Комфорт Декор Технології

Каталог підприємств » Нерухомість і будівництво » Будівельні роботи
Вас вітає компанія "КДТ"

м.Бурштин, вул. Калуська,6. тел/факс (0342) 43142,
м.Івано-Франківськ, вул. Надрічна,2. тел


У всі часи існування людини стояло питання, в першу чергу, житла. Кожна людина намагається зробити своє житло затишним, красивим, неповторним. У наш час є багато різновидів матеріалів і декоративних елементів для втілення найсміливіших ідей. З'являються нові дизайн-проекти, переплітаються різні стилі, відповідно, разом з ними і компанії, які надають ряд послуг у цій галузі. Однією з таких є і наша компанія "КДТ".

Вам треба побудувати будинок, зробити ремонт, зробити дизайн-проект, або втілити в життя інші Ваші побажання - ми завжди будемо раді Вам допомогти! Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта. За бажанням можемо продемонструвати Вашій увазі дизайн-проект, зокрема, в 3d моделі (т.зв. візуалізація). Ви зможете зануритися у віртуальний світ, і опинитися в своєму будинку, квартирі, котеджі, подивитися як це буде виглядати після будівлі, перепланування, або просто розстановки меблів. Ми завжди зможемо змінити, перенести, посунути, переставити, а також, додати відсутні конструкції, деталі інтер'єру або звичайного декору. Так як у нас розширений спектр в області будівельних послуг, в цій статті ми хочемо Вас ознайомити з усім переліком послуг, які може надати наша компанія. Кожен клієнт звертаючись за будь послугою, у першу чергу, хотів би знати з ким йому доведеться працювати. І так, почнемо, мабуть, з самого основного - про нас.

Наша кампанія вийшла на ринок будівельних послуг в 2007 році. За цей час ми зуміли заробити певний авторитет і вдячність наших клієнтів в будівельному бізнесі, в першу чергу, завдяки чіткій організації та високому професіоналізму наших співробітників. У даний момент економіка нашої країни переживає не найкращі часи, але і тут ми йдемо назустріч нашим клієнтам помірними цінами і гнучкою системою знижок. Ми доступні кожному, не залежно від його соціального статусу і становища. Багато в нашій справі залежить від підбору матеріалів, їх якості, і звичайно, цінової політики. У нас є ціла мережа постачальників якісних матеріалів і декоративних елементів за помірними цінами. А також навантаження, розвантаження, підйом на висоту (по необхідності). Кошторисники в найкоротші терміни зроблять виміри, складуть кошторису на роботи, прорахують матеріали, допоможуть в індивідуальному порядку обрати саме той матеріал, який підійде. У Вашому випадку, професійно, по можливості, здешевити вартість самого ремонту. Виконати всі роботи в терміни обумовлені заздалегідь, у відповідності з Договором, який ми з задоволенням з Вами укладемо.

На нашому сайті Ви зможете більш детально ознайомитися з ціновою політикою на всі види робіт, галереєю виконаних робіт і зданих об'єктів, а також партнерами по бізнесу. "КДТ" гарантує своїм клієнтам порядність, відповідальність, висока якість і звичайно, гарантію на виконані роботи! Я, як автор цієї невеликої статті в особі кампанії "КДТ", буду радий співпрацювати з Вами, а разом ми завжди готові піти Вам назустріч і здійснити будь-яку Вашу мрію!

З повагою, компанія "КДТ"

Категорія: Будівельні роботи
0342 541500, (0342) 542500
Надрічна, 2
office@cdt.com.ua
http://cdt.com.ua/
Переглядів: 638 | (10.01.2014)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2019 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2019 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.