З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

ТОВ МАРКІЗА-ЗАХІД

Каталог підприємств » Домівка » Інтер'єр
ТОВ МАРКІЗА-ЗАХІД Компанія Маркіза-Захід одна з провідних фірм в Західній Україні з виготовлення та продажу сонцезахисних систем. Історія нашої діяльності розпочалась в 2006 році з невеликого колективу по монтажу сонцезахисних конструкцій.
На даний час підприємство охоплює такі галузі як виробництво та монтаж виготовлених конструкцій. Це дає Нам можливість реалізовувати продукцію високої якості за найнижчими цінами в регіоні. Висока кваліфікація та професійність Наших спеціалістів дозволяє швидко та якісно виконати замовлення клієнта на будь-який смак.
Маркіза-Захід – це створення затишної атмосфери у ваших домівках, барах, ресторанах та забезпечення оригінальності Вашим дизайнерським ідеям.
ТОВ МАРКІЗА-ЗАХІД
Категорія: Інтер'єр
+380967771313
м. Івано-Франківськ, вул. Набережна 44 а
markiza.zaxid@gmail.com
http://www.markiza.if.ua
Переглядів: 688 | (18.02.2014)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2019 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2019 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.