З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

Гідрохаус

Каталог підприємств » Товари і послуги » Інше
ТОВ "ГідроХаус" (відтепер в Івано-Франківську) є надійним постачальником різноманітних гідравлічних компонентів, які широко застосовуються в гідравлічних системах різних видів гірських і кар'єрних машин, а також в лісозаготівельній, сільськогосподарській, комунальній, дорожній і будівельній техніці вітчизняного та імпортного виробництва, спеціальній і іншій техніці, а також на обладнанні металургійної, гірничодобувної, і целюлозно-паперової промисловості підприємств України, та інших країн.
Ми поставляємо рукава високого тиску (РВТ), як в зборі з будь-якими приєднувальними розмірами кінцевих елементів (фитингом), так і метражем, робочим тиском від 10 до 1500bar, які застосовуються в якості гнучких трубопроводів для подачі робочих рідин, в т.ч. мінеральних і гідравлічних масел, рідкого палива, мастильних жирів і водо масляних емульсій при температурах від -40 до +210, пластиковий, текстильний та високотемпературний захист для РВТ, фітинги для РВТ, обладнання для виробництва РВТ, швидкороз'ємні з'єднання , трубні з'єднання та адаптери та інші супутні аксесуари і компоненти. $IMAGE1$
Категорія: Інше
0342 72-44-60, 067-913-06-35
Мазепи 168
frank@hydrohouse.com.ua
http://www.hydrohouse.com.ua
Переглядів: 1510 | (20.02.2013)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.