З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Логін:
Пароль:
Головна | Реєстрація| Вхід

СЕРВІС ЦЕНТР СФІНКС

Каталог підприємств » Мультимедіа » Комп'ютерна техніка
СЕРВІС ЦЕНТР СФІНКС СЕРВІС ЦЕНТР "СФІНКС" пропонує послугу з професійної профілактики та ремонту копірів , МФУ , лазерних принтерів і факсів сертифікованими фахівцями.

Сервісне обслуговування та ремонт оргтехніки
Основною сферою діяльності сервіс- центру " СФІНКС" є комплексне обслуговування , ремонт , продаж і оренда оргтехніки в Калуші, Івано-франківській області та за її межами

СЕРВІС ЦЕНТР "СФІНКС" здійснює профілактику та ремонт наступних видів оргтехніки :

ремонт копіювальних апаратів ( копіри , ксерокси ) ,
ремонт багатофункціональних пристроїв ( БФП ) ,
ремонт кольорових і чорно -білих лазерних принтерів ,
ремонт плотерів ( широкоформатних принтерів ) ,
ремонт лазерних і термо- факсимільних апаратів ( факсів).
Для проведення діагностики та ремонту оргтехніки сертифіковані фахівці нашої компанії використовують найсучасніше обладнання.

У кожному пристрої є деталі з обмеженим ресурсом , і при регулярному обслуговуванні (чищення вузлів апарату , мастило по технологічній карті виробника ) простіше проконтролювати стан таких деталей , щоб своєчасно провести заміну , не чекаючи поломки. Планове сервісне обслуговування копіювальної техніки позбавляє від таких проблем , як « брудні» копії , перевитрата тонера , часте застрявання паперу.

Ми пропонуємо професійний ремонт офісної техніки Canon , НР , Ricoh,Xerox і др. марок .

Так само Ви можете укласти сервісний договір на обслуговування Вашої оргтехніки з нашою компанією. У цьому випадку фахівці СЕРВІС ЦЕНТР "СФІНКС" раз на місяць будуть виїжджати у Ваш офіс для проведення діагностики та планового обслуговування оргтехніки , якщо по сервіс- планом виробника необхідна заміна яких або запчастин , то наш сервіс- інженер встановить необхідні оригінальні запчастини.

 При необхідності екстреного виїзду фахівця , Ви завжди можете зв'язатися з нами та отримати кваліфіковану допомогу , адже за останні роки ми зібрали міцну професійну команду сертифікованих сервісних інженерів. Крім того , при укладанні тривалого договору на сервісне обслуговування Вашої оргтехніки компанія СЕРВІС ЦЕНТР "СФІНКС" надає спеціальні програми адаптовані саме для Вашої організації і спрямовані на зниження вартості сервісного обслуговування оргтехніки та надає знижки на купівлю нової копіювальної техніки.

Так само надаються різні варіанти оплати: щомісячна , поквартальну і річна оплата .
СЕРВІС ЦЕНТР СФІНКС
Категорія: Комп'ютерна техніка
0950030272
Калуш
xariv@ukr.net
http://topsales.in.ua
Переглядів: 716 | (09.11.2013)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2020 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2020 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.