З питань реклами, співпраці, розміщення статтей та анонсів звертайтеся info@kompik.if.ua
ПУБЛІКУЙ БЕЗКОШТОВНО!!!
Оголошення
Інформацію про фірму
(безреєстрації)
Анонси подій
Власні статті та новини
Зареєструйся або пиши на info@kompik.if.ua

Зараз на сайті 1
Гостей: 1
Користувачів 0
Головна | Реєстрація| Вхід

Центр Євмінова в м. Івано-Франківськ.

Каталог підприємств » Медицина і здоров'я » Клініко-діагностичні центри
Центр Євмінова в м. Івано-Франківськ.

Методика розвантаження і тренування на спеціальному пристрої – Профілакторі Євмінова дозволяє позбутися проблем, пов’язаних із захворюванням хребта. Профілактор - це результат багаторічної дослідно-експериментальної роботи заслуженого тренера України Вячеслава Євмінова.

На перший погляд пристрій простий, але при ближчому ознайомленні дивуєшся з його досконалості і універсальності: він легко пристосовується для занять дорослого або дитини, кріплення його надзвичайно просте, після занять він легко ховається в будь- яку нішу квартири.

Для кожного виду паталогій колективом провідних українських вчених- вертебрологів розроблені спеціальні комплекси вправ. При виконанні вправ на похилій площині профілактора відбувається витягування, при чому сила його регулюється зміною кута нахилу, звільнені від навантаження диски відновлюються, рівномірно заповнюючи простір між хребцями, хребет вирівнюється, завдяки усуненню компресії корінців знімається больовий синдром, відбувається поступове вакуумування гриж, водночас тренуються глибокі м’язи спини, що не дозволить дискам і хребцям зсуватися і тиснути на нервові закінчення, а Вам – відчувати біль і очікувати на його відновлення.

Здавалося б – як просто! Всі існуючі в традиційній медицині методи розвантаження хребта через розтягування є громіздкими, вимагають лікарського контролю і можуть застосовуватися тільки в спеціалізованих медичних закладах. До того ж вони дають тільки тимчасове полегшення, оскільки м’язи тулуба не зміцнюються і не можуть утримувати хребет в тому стані, який підтримувався під час лікування. Але весь парадокс в тому, що до Євмінова ніхто не здогадався поєднати метод розвантаження хребта і метод зміцнення м’язів в один. Секрет успіху Профілактора Євмінова в тому, що одночасно з витягуванням хребта відбувається зміцнення м’язів.

Він дає змогу самостійно відновити власне здоров’я, допомагає скорегувати сколітичні та кифозні порушення осанки, позбутися остеохондрозу шийного, грудного чи поперекового відділу хребта, уникнувши традиційного медикаментозного лікування, він без оперативного втручання повертає до активного життя людей із грижами міжхребцевих дисків. Профілактор Євмінова корисний для всієї сімї – він допоможе підрости і сформувати правильну осанку вашим дітям, дасть змогу знімати щоденне, спричинене одноманітною діяльністю, навантаження на хребет, з його допомогою Ви завжди зможете підтримувати належну фізичну форму, застосовуючи його як силовий тренажер. Це - своєрідний санаторій вдома.

В нашому філіалі Ви можете: одержати консультацію у лікаря, пройти навчання у методиста. придбати профілактор Євмінова (по м. Івано-Франківську надається послуга доставки і монтажу профілактора).


Категорія: Клініко-діагностичні центри
501271, 0965041460.
м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола 11а, офіс 3.
sasha-dzwina@ukr.net
Переглядів: 5268 | (11.07.2014)
Ваша оцінка:
Всього коментарів: 0
avatar
КОМПІК ІФ© 2008-2024 ICQ-372961945
E-mail:info[собачка]kompik.if.ua Яндекс.Метрика Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
© 2008-2024 КОМПІК ІФ-інформація,технології,мультимедіа,web. Інформаційно-довідковий портал Івано-Франківська. Інформація, весь зміст, ідеї оформлення, стиль являються інтелектуальною власністю інформаційно-довідкового порталу «КОМПІК ІФ» та охороняються Законом. При цитуванні або використанні будь-яких матеріалів, - посилання (а в Інтернеті - гіперпосилання) на інформаційно-довідковий портал як джерело інформації – обов'язкове (www.kompik.if.ua). Адміністрація порталу не несе відповідальності за пости користувачів якщо ними не було дотримано встановлених Законом вимог.